top of page

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI YASAL HATIRLATMALAR

İşbu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuz anlamına gelmektedir gösterir.

Bu internet sitesine girilmesi, internet sitesinin ya da internet sitesindeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vb. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan TİP İSTANBUL TEKSTİL PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“TİP”) sorumlu değildir. TİP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. TİP, iş bu internet sitesi ve internet sitesi uzantılarında mevcut her tür hizmet, ürün, internet sitesini kullanma koşulları ile internet sitesinde sunulan bilgileri, önceden bir ihbara gerek olmaksızın değiştirme, internet sitesini yeniden organize etme, yayını durdurma haklarını saklı tutar. Değişiklikler internet sitesinde yayım anında yürürlüğe girer. İnternet sitesinin kullanımı ya da internet sitesine giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.

TİP'in, kullanıcı tarafından internet sitesinde belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden; mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı aksine bir bildirimi olmadığı sürece TİP’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

TİP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi TİP’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. TİP, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

TİP, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, babaoğlu çiftliği markası ve TİP’e ait diğer markalar, www.babaogluciftligiassos.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler,sözleşmeler ve bilgisayar yazılımları da dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.TİP’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

TİP, dilediği zaman bu yasal hatırlatmalar sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına internet sitesine her girişte yasal hatırlatmalar sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK BİLDİRİMİ

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitemizde istenen kişisel bilgileriniz hizmetlerimizin sunulabilmesi, bilgilendirme, iletişim vb. Durumlar için kayıt altında tutulmaktadır. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız/soyadınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz, T.C. kimlik numaranız, vergi dairesi numaranız ve şirketinizle ilgili bilgilerolabilir.

Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız internet servis sağlayıcısının adı ve internet protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler ile servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Daha ayrıntılı bilgi için Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

TİP, müşterilerine daha iyi ve etkili hizmet verebilmek, sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması (ürün gönderimi, fatura düzenlemesi

vs.) ya da işlemlerin yerine getirilmesisiteyi ve ilgili ürünlerin ve/veya hizmetlerin iyileştirilmesi ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirilmesi veya sitenin özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmesi amaçlarıyla bazı kişisel verilerinizi (ad/soyad,adres, e-posta adresi, telefon numarası vb.) sizlerden talep etmektedir. TİP bünyesinde toplanan bu bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması ve Çerezlere İlişkin Aydınlatma Metni’ne ve ilgili yasal mevzuata uygun olarak işlenmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

TİP, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik araçları ve teknolojileri kullanır. Tarafımıza sağladığınız bilgileri şirket bünyesinde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında ve/veya otomatik olan ya da herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla işlemekte ve saklamaktayız. kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri İnternet üzerinden ilettiğimizde, bunları SSL (Secure Socket Layer, Güvenli Yuva Katmanı) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz. Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimini önceden bir ihbara gerek olmaksızın değiştirme ve güncelleştirme haklarımız saklıdır. Değişiklikler internet sitesinde yayım anında yürürlüğe girer. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için Aydınlatma Metnimizi ve iş bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi önermekteyiz. İnternet sitesinin kullanmanız veya internet sitesine giriş yapmanız, iş bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul etmeniz anlamına gekmektedir. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.

bottom of page